Z Nových Zámkov si sedemnástka priviezla 6 bodov! 🤠sme stále v hre o titul😎

Z Nových Zámkov si sedemnástka priviezla 6 bodov! 🤠

TNF Prievidza (2-5) FK Ekoprim Prešov

V prvom zápase sme od začiatku potvrdzovali rolu favorita a Prievidzu sme k ničomu vážnemu nepustili. Bolo na nich cítiť aj únavu z prvého zápasu, no aj my svojou kvalitou sme nepripustili žiadnu drámu.

MŠK Mayerson Nové Zámky (5 – 6) FK Ekoprim Prešov

Druhý zápas bol už o niečom inom. Začali sme vlažne a už po desiatich sekundách sme prehrávali 0:1. Nedisciplinovanou hrou sme púšťali hráčov Nových Zámkou do prečíslení a tí nás aj patrične trestali. Po chybe nášho brankára sme sme 5 minút pred koncom inkasovali gól na 5:5, no v závere zápasu sme ukázali naše odhodlanie s výsledkom niečo urobiť a zápas rozhodla situácia z poslednej minúty😅chlapci si za bojovnosť a srdiečko zaslúžia pochvalu🤛…aj takto vie byť tento stále populárnejší šport krásny…a sme stále v hre o titul😎