Pomôžme mladým rásť ! daruj 2 percentá

Vedenie občianskeho združenia Futsalový klub Prešov sa na Vás obracia so žiadosťou  a prosbou, aby ste pomohli nášmu združeniu  získať čo najviac finančných prostriedkov pomocou 2% z Vašich daní a aby sme tak spoločne pomohli mládeži vyrásť.

Tak ako po minulé roky, tak aj tento rok máte možnosť venovať 2% Vašej zaplatenej dane z príjmov. Príspevok vo forme 2 % z dane z príjmu fyzických a právnických osôb nie je príspevok navyše. Práve naopak, v prípade neuplatnenia si svojho práva tieto prostriedky odvedie daňový úrad do štátneho rozpočtu. Vy však máte možnosť a právo rozhodnúť o osude Vašich 2%!

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby nájdete tu: Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby 2020

viac tlačív nájdete tu:

Príjemca je občianskym združením, založením podľa príslušných ustanovení zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov v zmluve neskorších predpisov. Základným predmetom činnosti príjemcu v zmysle stanov potvrdených Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky,  je vytvárať podmienky k získavaniu a rozvoju pohybových i telesných zručností a schopností  pri športovej činnosti, hlavne vo futsale, a tým prispieť aj k formovaniu osobnosti s kladnými morálnymi a vôľovými vlastnosťami a viesť ich k spoločensky vhodnému tráveniu voľného času.

FK Ekoprim Prešov – futsal, juniori U20 sa za rok 2019 zaradili medzi najúspešnejšie kolektívy mesta Prešov. Rastie nám perspektívna generácia a veríme, že do Prešova sa čoskoro vráti aj  1. Slovenská futsalová liga mužov.

Tím FK Ekoprim Prešov do dvadsať rokov aj v ročníku 2018/2019 potvrdil kvalitu prešovského mládežníckeho futsalu. Pod vedením trénera Lukáša Vrbovského obsadil v extralige i Slovenskom pohári druhé miesto. Chlapci dali v extralige najviac gólov a najmenej ich inkasovali. Najlepším brankárom v lige sa stal Marek Šulík, najlepším strelcom Filip Marton s 37 gólmi. Kristián Medoň bol v all stars ligy. Juniori tvorili výbornú partiu, silný tím. V mládežníckej reprezentácii Slovenska v roku 2019 hrali Filip Marton, Kristián Medoň, Dávid Trojan. V sezóne 2018/2019 sa Lukáš Vrbovský ako tréner reprezentácie a trio hráčov tejto kategórie tiež zúčastnili Olympijských hier mládeže v Buenos Aires.

 

                                       ĎAKUJEME !