FK Ekoprim Prešov U20 sa z Bratislavy vrátil s ďalšími bodmi

V pondelok sa odohrali ďalšie dva zápasy Futsalovej extraligy juniorov kategórie U20, hralo sa v Bratislave. Chlapci si s Bonafu (PKE-M IMOOPTIK Bratislava) poradili 2:1 a s 4SFC,o.z. remizovali 2:2. Zápasy sú veľmi vyrovnané a v tomto ročníku nemáme výrazného papierového favorita. Hlavne v zápase s 4SFC FTVŠ UK Bratislava ukázali chlapci morálnu silu, kvalitu a aj keď prehrávali 2:0, podarilo sa im v záverečných minútach aspoň vyrovnať. Veľkú zásluhu na tom má určite aj tréner L.Vrbovský, ktorý na záver zvolil hru Power play (piati hráči v poli) a slávil s ňou úspech.

PKE-M IMOOPTIK Bratislava U20    1:2   FK Ekoprim Prešov U20           (góly za Prešov R.Kapráľ, D.Sekeľský)

4SFC FTVŠ UK Bratislava U20    2:2   FK Ekoprim Prešov U20      (góly za Prešov Jakub Gera, Múdry vl.)

Generálnym partnerom juniorských tímov je Ekoprim .