FK EKOPRIM Prešov 4:2 (1:1) Vakatanka Košice

Strelci:
⚽️ M. Mihok; R. Beliš; R. Vantruba; A. Šoltis
Druhé kolo, druhý zápas, ďalšie 3 body pre naše mužstvo.
Prvý polčas sa niesol množstvom šancí, mnozštvom nepremenných striel na našej strane, ale aj na strane súpera, ktorý napokon skončil aj nerozhodným skóre 1:1.
Do druhého polčasu vstúpilo naše mužstvo s cieľom prekonať výborne chytajúceho golmana hostí. No práve súperovi z Košíc sa ako prvému podarilo rozvlniť sieť bránky. Napriek tomu, že sme inkasovali v druhom polčase gól ako prvý, podarilo sa nám nepriaznivé skóre otočiť a vyhrať náš ďalší zápas.
Taktiež týmto príspevkom, chceli by sme vyzdvihnúť výkon brankára z Košíc, ktorý bol oporou Vakatanky takmer celý zápas.
Ďakujeme našim sponzorom za poskytnutú príležitosť a zároveň Vás pozývame na ďalší domáci zápas, ktorý sa odohrá 14.1.2023. V tento deň privítame na našej palubovke KAEMKO Michalovce.