FK EKOPRIM Prešov 13:6 KAEMKO Michalovce

Strelci:
⚽️⚽️ R. Beliš; R. Vantruba, R. Šoltés
⚽️ M. Mihok; A. Šoltis; B. Jurčišin; T. Mikluš; N. Grejták; M. Švec; S. Šoltis
1️⃣Zápas hodnotíme, aj napriek peknému výsledku, negatívne. V priebehu 1. polčasu sme strácali jednoduché lopty, prepadávali v bránení, nepremieňali vyložené šance a plnenie defenzívnych úloh bolo na bode mrazu. Tento priebeh prvého polčasu sa následne prejavil aj na polčasovom skóre 5:5.
⏱️Počas polčasovej prestávky mal v kabíne hlavné slovo, kto iný, ako pán tréner Vrbovský. Povedali sme si niekoľko vecí, na ktorých treba popracovať v druhom polčase.
2️⃣Druhý polčas už bol v našej réžii, začali sme brániť, žiť, a predovšetkým sme aspoň trochu ukázali prítomným divákom, že futsal vieme hrať. Tento zápas nám ukázal, že stále je priestor na zlepšenie.
?Ďakujeme mužstvu z Michaloviec za férový zápas, taktiež ďakujeme divákom, ktorí vytvorili skvelú atmosféru na tribúnach.
?Ďakujeme za každý like, komentár a zdieľanie a pre viac informácii sleduj naše sociálne siete na facebook-u a instagram-e.